بنده قبل از شروع کلاس های آیلتسم در این وبلاگ قول داده بودم که اگر استاد انتخاب شده از سوی من معیارهای یک استاد خوب را داشت به شما پیشنهاد بدم ایشون رو و الان وقت اونه !

من خودم کارم رو با آقای قاسمی عزیز شروع کردم و در 16 جلسه کارم به پایان رسید (تو این 16 جلسه هر 4 تا اسکیل کار شد)  و شماره ایشان 09133113335 هست البته ایشون در تهران حضور دارند و این شماره تلفن بازمانده از زمان تحصیل ایشون در دانشگاه اصفهان است :) . در رابطه با خودم من دفعه اولم بود که آزمون آیلتس میدادم و کلا 4 ترم بیشتر کلاس زبان نرفته بودم و کلا زبان عمومی افتضاحی هم دارم ، یه موقع فکر نکنید زبانم خوب بوده ! هر چی هم خوب بوده تو زبان تخصصی حوزه کامپیوتر بوده و نه عمومی !

چرا آقای قاسمی استاد آیلتس خوبی برای من بود ؟ پاسخ ها را تیتر وار عرض می کنم.

  1. استاد قاسمی بصورت تخصصی فقط روی آزمون آیلتس کار میکنه و در طول روز تمام وقتش رو برای این کار گذاشته. تخصصی کار کردن روی یک موضوع خیلی خوبه!

  2. کلیه کلاس های ایشان در منزل استاد در مرزداران برگزار میشه که محیط بسیار آرامی داره و ایده آل برای آموزش هست .

  3. شیوه تدریس ایشون هم خیلی خوبه ، یعنی خیلی راحت اطلاعات بین ایشون و شما انتقال پیدا میکنه و راحت حرف های ایشون رو متوجه می شوید.

  4. در طول تدریس ، ایشان ضعف های شما را متوجه میشه ، شما را در رابطه با ضعف هاتون آگاه میکنه و در نهایت با شما تمرین میکنه تا این ضعف ها برطرف شه.
به نظر من استاد خوب خیلی میتونه به شما در آغاز راه کمک کنه و در کنارش شما می تونید با تعریف یک برنامه ثابت بصورت روزانه بر روی آزمون کار کنید و در نهایت موفق شوید .