همانطور که در پست قبلی اشاره کرده بودم لیست جدید اعلام شده و می تونید تو این صفحه اطلاعات بیشتر را مطالعه کنید . در نگاه اولیه که خیلی مشاغل کم شده اند و خوب تو خبری قبلی هم اشاره شده بود که بیش از 50درصد مشاغل حذف شده اند !

اما در رابطه با کدهای جدید

  1. اگر در رابطه چرای این تغییرات می خواهید کسب اطلاع کنید ، این فایل را دانلود کنید .

  2. لیست جدید که شامل 181 حرفه می باشد را می توانید از طریق این لینک دانلود کنید .

  3. فهرستی از سوالات متداول از طریق این لینک قابل دانلود می باشد . شماره تلفنی ذکر شده که می توانید با آن تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید .

  4. با مراجعه به این صفحه می توانید با وارد کردن کلمه کلیدی (حرفه شما) و یا یک کد ANZSCO در رابطه با آن حرفه کسب اطلاع کنید ، مثلا اگر نمی دونید که برای فعالیت های شما کد 261311 به عنوان برنامه نویس خوب هست یا 261312 بهتر است این کدها را در باکس مربوطه وارد کرده و توضیحات هر کدام از مشاغل را بصورت کامل مطالعه کنید .

  5. اگر حرفه شما در این لیست ، گزینه های دیگری نیز برای مهاجرت به استرالیا وجود دارند که می توانید از طریق این لینک کسب اطلاع کنید . 
و اما تا آنجا که بنده متوجه شدم ، هیچ توضیحی در رابطه با انطباق کدهای قدیم و کدهای جدید ویژه عزیزانی که جواب اسسمنت گرفته اند و احتمال می دهند که کد آنها به یکی از کدهای جدید بخوره پیدا نکردم ! و احتمالا باید در آبنده منتظر یک سیستم جایگزینی کدهای قدیم و جدید از سوی دیاک باشیم .

موفق باشید .