اداره مهاجرت استرالیا بصورت موقت از تاریخ 8 می تا تاریخ 30 جون (June 30 2010) پرونده های جدید مربوط درخواست ویزاهای 175 ، 176 و 475 را قبول نمی کند.

امروز خبری در سایت DIAC منتشر شده است که متن خبر اعلام می کند اداره مهاجرت استرالیا از تاریخ 7 می تا تاریخ 30 جون هیچ گونه درخواست ویزای ساب کلاس های 175 ، 176 و 475 را قبول نمی کند .

همانطور که در جریان هستید اداره مهاجرت استرالیا چندی پیش اعلام کرد که سیستم ارزیابی و دریافت ویزا قرار هست تغییراتی داشته باشد و اولین مرحله تغییرات را با حذف لیست MODL انجام داد و سپس اعلام کرد از نیمه دوم سال میلادی 2010 دیگر لیستی تحت عنوان CSL وجود نخواهد داشت و سیستم اولویت بندی جدیدی را اعلام کرده است و همچنین اعلام کرده اند که لیست جدید مشاغل مورد نیاز تا پایان ماه می در دسترس عموم قرار خواهد گرفت و قرار است قوانین جدید هم از آغاز نیمه دوم اجرائی شوند

کلیه دوستانی که میخواهند درخواست ویزا بدهند (175 ، 176 ، 475) باید تا آخر ماه June منتظر بمانند مطمئنا تا قبل این تاریخ هم لیست جدید مشاغل اعلام میشه و هم روش جدید ارزیابی و از طریق این سیستم جدید عزیزان می توانند درخواست ویزا بدهند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این تغییرات این فایل و این فایل را دانلود کنید . توضیحات کافی در این دو فایل موجود می باشد .