فک کنم 40 روز شد که من ایمیل  زدم به سفارت استرالیا در تهران که یه وقت به من بدید که بیام و این لیبل ویزا رو بچسبونید تو پاسپورتم ! بعد از اون دو بار هم ایمیل زدم که من یک مقدار کارم عجله ای هست و لیبل رو برای مریض میخوام ! لطف کنید و وقت بدید و هیچ خبری نشد !

برای چی میخوام لیبل بچسبونم تو پاسپورتم ؟ حقیقت امر من اول از همه وقتی 3 سال تلاش میکنی دوست داری سرانجامش رو باچشم خودت ببینی ! من سه سال دویدم که این لیبل کوفتی بچسبه روی پاسپورتم و حالا خیلی ضدحاله که بگن اصن نیازی نیست و میتونی همینجوری بری استرالیا ! دوما اینکه واقعا من هنوز متوجه نشدم که تو فرودگاه مشکلی ایجاد میشه یا نه !

بهرحال بعد 40 روز علاف بودن و منتظر ایمیل شدن از سفارت تصمیم گرفتم که صب یکشنبه (امروز) راس ساعت 8:30 صبح زنگ بزنم بهشون و تلفنی وقت بگیرم . از 8:30 تا 8:40 مدام تماس گرفتم تا بالاخره تونستم با اپراتور صحبت کنم و بهم وقت داد برای 19 فوریه ! یک ماه دیگه :)

خلاصه زیاد دلخوش این ایمیله نباشید ، سرصبح 10دقیقه پشت خطشون بمونید راحت میتونید وقت بگیرید . دقت کنید که در روزهای یکشنبه تا چهارشنبه از ساعت 8:30 تا 12 میشه زنگ زد و تلفن واحد مربوطه هم 88724456 هست.

گفتم کسانیکه مث من دوست دارن لیبل تو پاسپورتشون بخوره بدونن سریعترین روشی که من پیدا کردم چیه !
موفق باشید.