همانطور که می دونید یا شاید هم نمی دونید دولت استرالیا اعلام کرده جهت ورود به کشور نیازی نیست حتما برچسب ویزاتون در پاسپورت وجود داشته باشه ، سیستم الکترونیکی جایگزین شده که با وارد کردن شماره پاسپورت شخص و یک سری اطلاعات دیگه فهرست ویزاهای که دولت استرالیا به شخص داده نمایش داده میشه . در کنار این موضوع همچنان شما می توانید با ارسال درخواست به سفارت استرالیا در تهران درخواست وقت کنید که لیبل مربوطه در پاسپورت محترم چسبانده شود .

واقعا نمی دونم بدون داشتن این لیبل تو فرودگاه امام مشکلی پیش میاد یا نه ! ولی من خودم دوست داشتم که این لیبل تو پاسپورتم باشه ! یه جوری 3 سال برای این تلاش کردم و حالا که موقع چسبوندن شده میگن میتونی نچسبونی ها ! لازم نکرده ! میخوام بچسبونید برام. البته چند وقته برای چسباندن همین ویزا هم 70دلار هزینه درخواست می شود که باید معادل ریالی آن که می شود 93000 تومن را به حساب بانک تجارت سفارت واریز کرد .

در همین راستا به سفارت استرالیا ایمیلی زدم (یک ماه پیش) که لطف کرده و یک وقت بدهید که این ویزا چسبانده شود ! یک ماه گذشت و جوابی نیامد که امروز مجددا براشون ایمیل زدم که یه وقت به من بدید ! پا در هوایی !

اگه تجربه ای در رابطه با وقت سفارت دارید اینجا اعلام کنید ببینم من باید چه بکنم با این سفارت قشنگ استرالیا در تهران !